top of page
![](https://static.wixstatic.com/media/aa7d16_71f8421e66214621ad1e46a95b2cc27e~mv2.webp/v1/fill/w_147,h_152,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/aa7d16_71f8421e66214621ad1e46a95b2cc27e~mv2.webp)
15 במאי 2023
התושבים חתמו על חוזה להקמת מערכת סולארית על גג הבניין המשותף | הם יהנו מהכנסותיה, ויתחלקו בהן עם היזם | בניינים משותפים מהווים 80% מהשטח הבנוי בישראל, אך נבנו עליהם רק מערכות סולאריות בודדות עד כה
משרד האנרגיה הודיע היום (שני) על פריצת דרך בתחום מערכות סולאריות על בניינים משותפים. 5 בניינים משותפים ברחוב בכרכור חתמו במשותף על חוזה עם יזם סולארי להקמת מערכת סולארית על גג הבניינים.
ארז רביב
bottom of page